Additional information
| Angle | 90° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Black |
| Height | 11 Inch |
| Joint | 14mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Inline |
| Stem Length | Built-In |
$59.99
Pickup available at Downtown Location
Usually ready in 1 hour
| Angle | 90° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Black |
| Height | 11 Inch |
| Joint | 14mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Inline |
| Stem Length | Built-In |