Additional information
| Bowl | 14mm |
|---|---|
| Angle | 90° |
| Joint | 14mm |
| Height | 17 Inch |
| Material | Glass |
| Colour | Green |
| Percolator | Inline |
| Stem Length | Built-In |
$230.00
Pickup available at Downtown Location
Usually ready in 1 hour
| Bowl | 14mm |
|---|---|
| Angle | 90° |
| Joint | 14mm |
| Height | 17 Inch |
| Material | Glass |
| Colour | Green |
| Percolator | Inline |
| Stem Length | Built-In |