Additional information
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Blue, Purple, Red |
| Height | 18 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Stem Length | 6 Inch |
| Thickness | 5mm |
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Blue, Purple, Red |
| Height | 18 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Stem Length | 6 Inch |
| Thickness | 5mm |