Additional information
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 19mm |
| Colour | Clear |
| Height | 18 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Tree |
| Stem Length | Built-In |
$189.99
Pickup available at Downtown Location
Usually ready in 1 hour
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 19mm |
| Colour | Clear |
| Height | 18 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Tree |
| Stem Length | Built-In |