Additional information
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Green |
| Height | 18 Inch |
| Joint | 19mm |
| Percolator | Tree |
| Stem Length | 6.5 Inch |
| Thickness | 5mm |
$249.99
Pickup available at Downtown Location
Usually ready in 1 hour
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Green |
| Height | 18 Inch |
| Joint | 19mm |
| Percolator | Tree |
| Stem Length | 6.5 Inch |
| Thickness | 5mm |