Includes:
(1) YN1012C – Colored Double Disk Beaker
(1) YX10C – 5.5″ / 14cm Colored Downstem
(1) YX12AP – 14mm Colored Cone Bowl
Features:
- Colored Double Disk Percolator
- Ice Catch
$329.99
Pickup available at Downtown Location
Usually ready in 1 hour
Includes:
(1) YN1012C – Colored Double Disk Beaker
(1) YX10C – 5.5″ / 14cm Colored Downstem
(1) YX12AP – 14mm Colored Cone Bowl
Features:
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Milky Blue |
| Height | 20 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Double Disc |
| Stem Length | 5.5in / 14cm |