Additional information
| Angle | 90° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Pink |
| Height | 7.5 Inch |
| Joint | 14mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Shower Head |
| Stem Length | Built-In |
$39.99
Out of stock
| Angle | 90° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Pink |
| Height | 7.5 Inch |
| Joint | 14mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Shower Head |
| Stem Length | Built-In |