Additional information
| Angle | 90° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Pink |
| Height | 13 Inch |
| Joint | 14mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Tree |
| Stem Length | Built-In |
| Angle | 90° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Pink |
| Height | 13 Inch |
| Joint | 14mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Tree |
| Stem Length | Built-In |