Additional information
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Purple |
| Height | 20 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Tree |
| Stem Length | 5.5in |
| Thickness | 5mm |
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 14mm |
| Colour | Purple |
| Height | 20 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Tree |
| Stem Length | 5.5in |
| Thickness | 5mm |