Additional information
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 19mm |
| Colour | Milk Purple |
| Height | 18 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Grid |
| Stem Length | Built-In |
| Thickness | 5mm |
$329.99 $263.99
This piece comes with a new Hoss Glass carry-case and extra parts!
The Holey Beaker. This 18″ beaker bong embodies a traditional beaker shape, but has a whole new unique look. A grid-style diffuser attached to the base supports a colored inner section that has holes that pass through it. It does not require a downstem, and comes in a range of six colors.
(1) H150 – Holey Beaker with Colored Top and Inner Section
(1) YX12AP – 19mm Cone Bowl
(1) Hoss Glass Carry Case
Out of stock
| Angle | 45° |
|---|---|
| Bowl | 19mm |
| Colour | Milk Purple |
| Height | 18 Inch |
| Joint | 19mm |
| Material | Glass |
| Percolator | Grid |
| Stem Length | Built-In |
| Thickness | 5mm |